Adalar Kent Konseyi ve Ada Gönüllüleri Derneği işbirliğiyle, Adalar Barınağı’ndaki canlarımızın ihtiyaçları için düzenlediğimiz yemeğimizde, dostlarımızın hazırladıkları yemekler ve Ayşe Evrim (Siyah Şapkalı Kadın) ile arkadaşlarının enfes müziği ile eski bayramların coşkusunu yaşadık. Artık gelenekselleşen yemeğimizde, tüm dostlarımız elinden geldiğince destek oldu; hep birlikte masalar kurduk, yemekler yaptık, şarkılar söyledik, dans ettik.

Profesyonel müzisyen olmalarına rağmen; tamamen gönüllü ve amatör ruhla, kısıtlı olanaklarda bile muhteşem bir akşamı bizlere yaşatan Ayşe Evrim ve arkadaşlarına; müzikleriyle gecemize değer kattıkları için hepimiz ve adalı hayvanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sizler olmadan bu kadar güzel bir akşam geçiremezdik.

Adada yaşayan hayvanlarımız için temmuz ayında Ada Gönüllüleri Derneği ile düzenleyeceğimiz şenliğimizde tekrar görüşebilmek için facebook sayfalarımızı izlemenizi öneriyoruz. Hayvanlarımızın ihtiyaçları için düzenli katkıda bulunmak veya çalışmalarımıza katılmak isterseniz adalarkentkonseyi@gmail.com ve adagonulluleridernegi@gmail.com adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.